Wakacje z przyczepą kempingową to prawdziwa sielanka. Możesz jechać praktycznie wszędzie, gdzie zechcesz, jednocześnie nie martwiąc się o to, że Twój bagaż nie mieści się w torbie lub czy znajdziesz dla siebie miejsce w hotelu. Pola kempingowe praktycznie zawsze mają jakieś wolne miejsca. Po zaparkowaniu przyczepy możesz cieszyć się wieloma wygodami oraz wypoczynkiem na najwyższym poziomie, jednocześnie nadal zachowując atmosferę wypoczynku na łonie natury. Czy może być lepiej? Oczywiście, że tak! Wystarczy, że wyposażysz swoją przyczepę w przedsionek!

Czemu warto wyposażyć przyczepę w przedsionek?

Chociaż wielu z nas ceni wypoczynek na łonie natury, musimy pamiętać o tym, że aura rzadko jest idealna. Bardzo często pojawiają się różnorodne niedogodności. Możemy sobie jednak z nimi łatwo poradzić. Zadaszenie pozwoli nam uzyskać trochę cienia, w upalne dni, sprawiając tym samym, że czas spędzony na świeżym powietrzu będzie przyjemniejszy oraz ochroni nas przed udarem. W przypadku deszczu przedsionek również będzie pomocny i zapewni nam możliwość komfortowego przebywania na świeżym powietrzu. Będzie również stanowił ochronę przed dokuczliwym wiatrem.

Przedsionek to nie tylko ochrona przez niesprzyjającymi czynnikami atmosferycznymi. Pełni również rolę swego rodzaju tarasu. Miejsce pod nim będzie wprost perfekcyjnie nadawać się do siedzenia przy kawie, spełzania czasu z rodziną grając w gry planszowe lub w wypoczywając w inny sposób. Ponadto jego ściany częściowo ochronią nas przed wzrokiem osób postronnych, zapewniając nam większą prywatność.

Zachęcamy do skorzystania z oferty

Zapraszamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty! Znajdują się w niej różnorodne przedsionki, które różnią się między sobą designem oraz wymiarami. Dzięki temu z łatwością można dobrać taki, który dobrze wpasuje się w stylistykę danej przyczepy, a przy tym będzie w stanie sprostać wszystkim wymaganiom swojego właściciela. Każda z oferowanych przez nas konstrukcji jest wyżymała, trwała, a przy tym odporna na uszkodzenia. Właśnie dlatego, jeśli chcesz wynieść swój wypoczynek na jeszcze wyższy poziom, nie zwlekaj i czym prędzej zapoznaj się z przygotowaną przez nas ofertą.

Filtruj Pokazano 1 wynik
Kategorie
1. Okna dachowe 
- MPK 28×28
- MPK 40×40
- FIAMMA 50×50 biały 
- FIAMMA 50×50 cristal
- MINI HEKI 40×40 
 
2. Pompki wody 
- 8l/min 0.5 bar
- 10l/min 0.5 bar
- 16l/min 0.6 bar 
- 19l/min 0.8 bar 
- 19l/min 1.4 bar
 
3. Krany
- LONDON - zimna woda 
- LONDON - ciepła/zimna woda
 
4. Chemia 
- płyn 2l AQUA KEM BLUE
- płyn 1.5l RINSE PLUS
- papier AQUA SOFT
 
5. Wtyczki elektryczne
- wtyczka prosta CEE 
- wtyczka kątowa CEE
- wtyczka prosta z kablem 1.5m 
 
6. Teleskopy okna
- 300mm CLIC SYSTEM lewy/prawy
- 250mm CLIC SYSTEM lewy/prawy
- 300mm z nakrętką lewy/prawy
- 220mm z nakrętką lewy/prawy
 
7. Stopień (schodek) 
- FIAMMA 150kg 
- FIAMMA 200kg 
 
8. Uchwyty przedsionka (oczka) 
- plastikowe 
- aluminiowe 
 
9. Zamki drzwi 
- zamek okrągły lewy/prawy 
- zamek ośmiokątny lewy/prawy
- zamek okrągły, dźwignia prosta
- zamek okrągły, dźwignia trójkątna 
 
10. Uszczelniacze 
- SIKA 
- DEKALIN
- TAROSTAT 
 
11. Grzałki lodówki 
- 105W/V
- 115W/V
- 125W/V
 
Pozostałe akcesoria dostępne na zamówienie.
 
 
Scroll to top