O NAS

Każdy potrzebuje chwil wytchnienia od codziennych spraw oraz wykonywania obowiązków. Dlatego też podstawowym celem firmy PT4Camp jest zapewnienie wszystkim naszym Klientów wyłącznie udanego wypoczynku w komfortowych warunkach, by mogli oni w pełni skupić się na spokojnym relaksie. W tym celu wykorzystujemy swoje wieloletnie doświadczenie w branży i gwarantujemy już od ponad 20 lat niezapomniane wakacje. Świadczymy pełen pakiet profesjonalnych oraz kompleksowych usług - począwszy od sprzedaży i wynajmu przyczep kempingowych, skończywszy na ich przeglądach, konserwacji, a także serwisie.

Cenimy sobie wysoką jakość oraz dbałość o komfort każdego naszego Klienta

Urlop to czas, który powinien być beztroski i pozbawiony zmartwień. Doskonale to rozumiemy, dlatego też każda przyczepa kempingowa znajdująca się w naszej ofercie jest w 100 % sprawna i gotowa, by wyruszyć w daleką trasę. Nasze pojazdy sprowadzamy z Holandii, by mieć pewność wysokiej jakości wykonania oraz pełnej funkcjonalności. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dealerami, gdyż zależy nam na relacjach opartych na wzajemnym zaufaniu zarówno w kontakcie z Klientami, jak i biznesowymi partnerami. Na naszej stronie internetowej znajduje się wiele modeli przyczep kempingowych na sprzedaż znanych i cenionych na rynku marek, które będą idealne dla par, grupy znajomych, a także dla całych rodzin z dziećmi. W ofercie znalazły się także praktyczne akcesoria w postaci m.in. daszków lub przedsionków, co pozwoli na jeszcze bardziej komfortowe podróżowanie oraz owocny wypoczynek.

Bezpieczeństwo to dla nas podstawa

Oprócz sprzedaży i wynajmu jednym z najważniejszych aspektów działalności naszej firmy jest naprawa przyczep kempingowych. Chcąc zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo, proponujemy niezbędne przeglądy, a także konserwację posiadanych pojazdów. Usterka na trasie w wyniku eksploatacji pojawić się może w najmniej spodziewanym momencie, dlatego w takim przypadku, warto zastosować zasadę, że „lepiej zapobiegać niż leczyć”. Nasi klienci nie muszą się jednak o nic martwić, gdyż skontrolujemy wszystkie systemy i instalacje, a w razie wykrycia awarii przeprowadzimy niezbędne naprawy.

Przyczepy kempingowe – sprzedaż, wynajem, naprawa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, staramy się dostarczać pojazdy, które będą spełniać ich wszystkie potrzeby oraz powodować zadowolenie podczas spędzanych wakacji. W tym celu wciąż dołączamy kolejne modele przyczep kempingowych do naszej oferty, by mogli oni wybierać z jak największej ilości pojazdów przeznaczonych na sprzedaż czy wynajem. Problemu nie stanowi dla nas również naprawa przyczep kempingowych, dlatego też serdecznie zachęcamy do skorzystania z kompleksowych usług oraz zapraszamy do kontaktu.

Scroll to top