Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie znakomitej jakości przyczep campingowych. Nadają się one idealnie na długie podróże zarówno w kraju, jak i za granicą. Oferowane przyczepy campingowe zostały stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Szeroka oferta firmy

Dostarczane przez naszą firmę przyczepy campingowe pochodzą od znanych i renomowanych wytwórców, takich jak Beyerland, Hobby, Knaus,Tabbert, Eriba, Kip, Dethleffs, Bürstner, Adria, Fendt, T.E.C. czy LMC. Powoduje to, że charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi i wysoką funkcjonalnością. W zależności od wybranego modelu, w swojej ofercie posiadamy przyczepy dla 3, 4, a nawet 5 osób. Powoduje to, że każdy z Klientów znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Przyczepy campingowe są wyposażone w lodówkę, łazienkę z WC oraz ogrzewanie. Komfort podczas jazdy zapewniają stabilizatory drgań skrętnych, a zastosowane amortyzatory skutecznie tłumią wszelkie drgania i nierówności na drodze. Wszystkie modele posiadają oświetlenie zgodne z przepisami ruchu drogowego, a wytrzymały dyszel jest zdolny do ciągnięcia nawet bardzo dużych obciążeń.

Filtruj Pokazano 5 wyniki
Marka
Rok produkcji
Ilość miejsc

Usługi dodatkowe

Na każdą z oferowanych przyczep campingowych udzielamy półrocznej gwarancji. Poza sprzedażą zajmujemy się również przeprowadzaniem wszelkich prac serwisowych i naprawczych. Zapewniamy między innymi kontrolę szczelności instalacji gazowej przyczepy campingowej, montaż bagażnika na rowery, a także montaż i czyszczenie pieca gazowego. Wszelkie realizacje są prowadzone przez wykwalifikowanych pracowników, co sprawia, że sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Przyczepy campingowe - sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja przyczep campingowych powoduje, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejszy model dla siebie.Scroll to top