Podróżowanie to hobby wielu z nas. Nic w tym dziwnego – jest to okazja do zobaczenia nowych miejsc, spróbowania wielu potraw, zwiedzenia pięknych miejsc, czy zwyczajnego odpoczynku z dala od stresów dnia codziennego. Nie każdy jednak lubi atmosferę pokojów hotelowych lub chce z góry planować cały urlop. Dla osób, które cenią sobie zarówno komfort, jak i mobilność, doskonałym rozwiązaniem jest wynajem przyczepy kempingowej.

Wynajem przyczepy kempingowej – czemu warto?

Wiele osób przyzna, że wakacje z przyczepą kempingową to prawdziwe spełnienie marzeń. Taki domek na kółkach jest zapewnić wygodę w praktycznie każdych warunkach i sprawia, że można podróżować praktycznie bez ograniczeń. Niezależnie od tego, czy wybieramy się nad morze, nad mazurskie jeziora, w góry czy jakiekolwiek inne miejsce, z pewnością znajdziemy miejsce, gdzie będziemy mogli zaparkować swoją przyczepę.

Wewnątrz przyczepy znajdziemy wszystko czego potrzebujemy, prąd, wodę, kuchnie, łazienkę czy sypialnię. W efekcie każdy parking, plaża, pole namiotowe czy wiele innych miejsc może być dla nas niczym komfortowy pokój w hotelu. Zalety przyczep kempingowych są ogromne, właśnie dlatego rokrocznie przyciągają one szerokie grono entuzjastów.

Niestety nie każdy z nas ma miejsce, w którym mógłby parkować przyczepę kempingową poza sezonem lub nie chce inwestować pokaźnej kwoty w jej zakup. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest wynajem. Jest to świetne rozwiązanie, które pozwala cieszyć się zaletami przyczepy kempingowej, nie martwiąc się o jej parkowanie i nie inwestując w nią dużych środków.

Zachęcamy do kontaktu

Chcesz przeżyć wspaniałą przygodę podczas urlopu? Wyjazd z przyczepą kempingową z pewnością będzie stanowił prawdziwy strzał w dziesiątkę. Wybierając taką formę wypoczynku poczujesz prawdziwy zew wolności i będziesz mógł podróżować wszędzie tam, gdzie zechcesz, nie rezygnując przy tym z komfortu. Jeśli interesuje Cię wynajem przyczepy kempingowej, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. U nas możesz wypożyczyć wyposażoną, dobrze urządzoną przyczepę w świetnym stanie. Właśnie dlatego, jeśli planujesz urlop, nie zwlekaj i czym prędzej skontaktuj się z nami.

Wynajem na wakacje

2500 zł / 1 tydzień + 2500 zł kaucji

2000 zł / każdy rozpoczęty kolejny tydzień

Cena obejmuje:

  • wynajem
  • pełne wyposażenie: przedsionek/daszek, butla gazowa, kabel elektryczny, stopień wejściowy, klucz do podpór, płyn do WC (uzupełniony i zapasowy), koło zapasowe,  lusterka zewnętrzne.

Dodatkowe usługi:

  • dowóz przyczepy na miejsce
  • rozstawienie przyczepy
  • rozstawienie przedsionku/daszku

 

Cena wynajmu za dobę wynosi 360 PLN.  Minimalny okres wypożyczenia 1 tydzień. Brak dodatkowych opłat serwisowych.

Wynajem na imprezy okolicznościowe

Warunki ustalane indywidualnie.

 

Scroll to top